5.Lefkoşa Gençlik Günleri Konser Geceleri büyük bir coşku ile yapıldı

HASDER Gençlik Kulübü tarafından organize edilen 5.Lefkoşa Gençlik Günleri Konser Geceleri büyük bir coşku ile başladı. Kaymaklı lokalinde saat 21:00 de başlayıp gece 01:00’e kadar süren ilk etkinlikte sırasıyla Emre Pehlivan , Sancılı İnek, Grup MAT , Rock Corn ve Musician Girls sahne aldı. Tüm guruplar sergiledikleri olağanüstü performansla gençlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Tüm organizasyonu HASDER’li gençler tarafından yapılan Lefkoşa Gençlik Günleri yaz sıcağında bunalan başkent gençleri için Ağustos ayının vazgeçilmez eğlence ortamı oldu. Her yıl artan bir katılım ve uzayan gün sayısı ile gerçekleştirilen etkinliğe katılan tüm gurupların gönüllülük bazında hiçbir ücret talep etmeden performanslarını sergilemeleri Lefkoşa Gençlik Günlerinin en önemli özelliği oldu. Her şeyin maddiyatla değerlendirildiği günümüzde böylesi gönüllü projelere katkı sağlayan tüm müzik ve dans guruplarının bu tavrı gençler tarafından takdirle karşılandı.

HASDER başkanı Ali Nebih bu güzellikleri bizlere yaşatan tüm gençlere bir kez daha teşekkür ettiği açıklamasında “Kıbrıs Türk gençliğinin fırsat verildiği takdirde ne kadar üretken ,ne kadar yaratıcı olduğunu bir kez daha gördüklerini” vurguladı. “En Güzel Danslar En Güzel Şarkılar Lefkoşa Gençlik Günleri ile Yaşanacak” şiarı ile bu organizasyona destek olmaya devam edeceklerini belirten Nebih gençlerimizle bu güzellikleri herkesin yaşaması için tüm kuruluşları gençlik projelerini desteklemeye davet etti.