5.Lefkoşa Gençlik Günlerinde Latin Rüzgarları Esti

HASDER Gençlik Kulübü tarafından organize edilen 5.Lefkoşa Gençlik Günleri büyük bir katılımla sürüyor.Bir haftadır Lefkoşa halkına ve gençliğe spor müsabakaları ile heyecanlı ,sahne gösterileri ile eğlenceli saatler yaşatan etkinlikte sona gelindi.

16 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Latin Gecesi’nde Lefkoşa Belediye Orkestrası , Latino Ola , Face to Face ve Ada Tango müzik ve danslarıyla gençlere muhteşem bir Latin gecesi yaşattı. Geceye katılan gençler Orhan Dinlemez’in düzenlemiş olduğu atölye çalışmalarında yeni figürler öğrenip hep birlikte dans etmenin keyfini yaşadı.

17 Ağustos tarihinde ise yine HASDER Kaymaklı Lokalinde dolu dolu bir Kıbrıs Gecesi yaşandı. Geceye katılan yüzlerce izleyici , Lefkoşa Belediye Orkestrası , Dance For Peace , HASDER Halk Dansları ekibleri ve HGK Akustiğin şarkı ve dansları ile muhteşem bir gece yaşadı.
Lefkoşa Belediye Orkestrasının her iki gecedeki muhteşem performansı çok beğenildi.
Lefkoşa Gençlik Günleri 19 Ağustos saat 20.30’da HASDER Kaymaklı Lokalinde yer alacak , Frekans , Fikri Karayel , Carpe Diem ve Pentagon konserleri ile sona erecek.Gecede “Gızlar Sahaya Çıkarsa” futbol turnuvası ve “Velesbitnan Surlariçi Turu” yarışında derece alan katılımcılara ödülleri verilecektir.